Blog naukowy. Zdobądź wiedzę z języków obcych, jazdy na łyżwach...

PROCEDURY STOSOWANE W KONTYNUACJI LECZENIA

Korygując subiektywnie nieprawidłowość na naszym poziomie, zakładamy, że pacjent zdrowieje. Jeżeli jednak mamy do czynienia z zagrożeniem życia powtarzamy sesję alfa codziennie. Uporczywe i przewlekłe stany mogą wymagać powtarzania sesji co trzy dni. W takich sytuacjach korzystne jest odbieranie przez leczącego sprzężenia zwrotnego od pacjenta. Jakie zmiany zaszły w sytuacji zagrażającej życiu? Co dzieje się z przewlekłą chorobą czy uporczywą dolegliwością?

Otrzymawszy informację zwrotną musisz, jako osoba lecząca, wprowadzić do pierwszego z obrazów myślowych zmiany, jakie zaszły w stanie chorego. Jeżeli pacjent jest świadomy twoich wysiłków i chce współpracować, możesz włączyć technikę wzmacniającą. Zastosuj mechanizm wzmacniający taki, jak picie wody. Oto sposób:

– 1. Poleć choremu napełnienie wodą szklanki tuż przed udaniem się na spoczynek i wypicie połowy szklanki przed zaśnięciem, a drugiej połowy zaraz po obudzeniu.

– 2. Oddziaływując leczniczo techniką „trzech obrazów” w stanie alfa, wyobrażaj sobie w obrazie drugim, jak chory pije wodę i staje się przez to zdrowszy.

Jesteś osobą używającą obu półkul mózgowych. Zaktywizowałeś część swojej inteligencji, która nazywa się intuicją, przeczuciem lub podwyższoną percepcją. W głębokim stanie alfa możesz „zgadywać” w sposób, na którym można polegać. Możesz rozszerzyć ten proces na sprawy zawodowe, istotne decyzje, stosunki międzyludzkie i inne, poza zdrowiem, dziedziny, aby sobie i innym poprawić jakość życia na tym świecie. Uzdrawianie innych jest nie tylko korygowaniem nieprawidłowości. Jest również ich wykrywaniem.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.