Blog naukowy. Zdobądź wiedzę z języków obcych, jazdy na łyżwach...

PRZYPUSZCZENIA ZAJMUJĄ MIEJSCE OPOZYCJI

Od tego czasu wyrosła już nowa generacja, ale wiele osób ciągle jeszcze spotyka się ze sceptycyzmem, gdy mówią o metodzie Silvy. Nastąpił jednak postęp. Kościół nie mówi już o „kontakcie z diabłem”. Duchowni i wierni przypominają sobie działalność Chrystusa na Ziemi, jak również Jego wypowiedzi na temat ludzi i ich możliwości. Zaczynają sobie zadawać pytanie: „Przypuśćmy, że to, co mówił Jezus jest prawdą…?”

Oficjalna medycyna ciągle jeszcze uznaje jedynie leczenie całkowicie allopatyczne, ale w niektórych kręgach medycznych zadawane jest pytanie: „Powiedzmy, że umysł odgrywa jednak rolę w leczeniu…?”

Gdy zaczynałem badania nad parapsychologią był okres, że mnie i żony unikali sąsiedzi, a nasze dzieci były wyśmiewane w szkole. Czasy te jednak dawno minęły. Laredo w Teksasie jest teraz znane na świecie w dużej mierze dzięki Międzynarodowemu Centrum Metody Silvy mającej już wiele milionów absolwentów. Zdrowie ogromnej części tych ludzi, ich rodzin i przyjaciół, poprawiło się pod każdym względem.

Wykonując poranne ćwiczenia relaksujące budujesz m.in. elementy oczekiwania i wiary w skuteczność metody. Im są one mocniejsze, tym mniej będziesz przeszkadzać sam sobie w osiąganiu oszałamiających sukcesów. Nieżyjący już Walter Russell, współodkrywca ciężkiej wody (poprzedzającej wkroczenie w epokę atomową), który jednocześnie był architektem, rzeźbiarzem, kompozytorem, pisarzem oraz przejawiał wiele innych twórczych talentów, usłyszał kiedyś od jednego ze swoich wielbicieli następujące zdanie:

„Pan musi mieć w sobie ogromną wiarę!” „Nie mam w sobie żadnej wiary – odpowiedział Russell – ja wiem!” Już wkrótce i ty będziesz „wiedzieć”. Będziesz w stanie kontrolować stan alfa. Będziesz w stanie pomóc swojemu zdrowiu i pomóc innym w leczeniu. Później, będziesz mógł także rozwiązywać różne inne rodzaje problemów.

Tysiące pielęgniarek i lekarzy wszystkich specjalności ukończyło trening metody Silvy. W Stanach Zjednoczonych największe korporacje i zakłady posyłały na kurs kadry kierownicze, pracowników i członków dyrekcji w celu twórczego uaktywniania ich umysłów. Księgowi, inżynierowie, robotnicy fizyczni, nauczyciele, rodzice i dzieci, przedstawiciele praktycznie wszystkich zawodów, kończą trening, aby zwiększyć zdolności twórcze i intuicyjne oraz rozwinąć umiejętności rozwiązywania problemów.

Metoda Silvy pomoże ci w rozwiązaniu wielu problemów, ale poprawa zdrowia jest na początku najłatwiejsza. Jest ona na pierwszym miejscu na liście działania twoich komórek mózgowych. Dlatego programowanie lepszego zdrowia powoduje najszybszą reakcję organizmu.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.